flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференцзв’язку

З метою належної організації роботи в частині проведення судових засідань в режимі відеоконференцій у Савранському районному суді Одеської області виділено зал судового засідання (зал ВКЗ), призначений для здійснення дистанційного судового провадження на виконання доручень судів України.

Крім того, слід зазначити, що в Савранському районному суді Одеської області використовується web-програма «Бронювання систем відеоконференцзв’язку». Зазначена програма призначена для резервування залів судових засідань у судах для організації проведення судового засідання в режимі відеоконференції. При вирішенні питання щодо дати і часу судового засідання, яке планується проводити в режимі відеоконференції з Савранським районним судом Одеської області, необхідно попередньо зарезервувати зал судового засідання (зал ВКЗ) скориставшись web-програмою «Бронювання систем відеоконференцзв’язку».

Сторони, інші учасники судового процесу, які не мають можливості з’явитись у судове засідання у зв’язку з перебуванням в іншому населеному пункті, можуть подати клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з усіма правами та обов’язками, передбаченими відповідним процесуальним законодавством.

Відповідно до статті 195 КАС України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов’язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п’ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов’язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п’ять днів до відповідного судового засідання.

Відеоконференція, у якій беруть участь учасники справи, фіксується судом, який розглядає справу, за допомогою технічних засобів відео та звукозапису. Відео та звукозапис відеоконференції зберігається в матеріалах справи.

 

Відповідальна особа за бронювання відеоконференцзв’язку в Савранському районному суді Одесьої області.

Посада: Головний спеціаліст (з інформаційних технологій)

ПІБ (адміністратор): Вуйко Іван Іванович

Робочий email: inbox@sr.od.court.gov.ua

Телефон: (04865) 3-12-07